Engelli Parkur

Engelli Parkur Kiralama

Engelli parkur ile zorlu ama bir o kadar da eğlenceli bir mücadeleye hazır mısınız? İzmir Organizasyon firması olarak sizlere unutamayacağınız bir gün vaad ediyoruz. Organizasyonların vazgeçilmezi olan şişme oyuncaklardan biri olan engelli parkur hem çocuklarınız hemde kendiniz için tercih edebileceğiniz oyuncaklardan biridir. Açılış organizasyonu, piknik organizasyonu, şenlik organizasyonu gibi birçok organizasyonda İzmir Organizasyon firmamızdan engelli parkur oyun parkurunu talep edebilirsiniz.

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle İzmir, yakın çevresi ve Türkiye’nin dört bir noktasına hizmet ulaştırıyoruz. Organizasyon, ekipman kiralama, şişme oyuncak kiralama hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için www.izmirorganizasyon.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Engelli Parkur Kiralama

Engelli parkur oyununda 10 ve üzeri yaş grupları rahatlıkla oyun oynayabilir. Şişme oyuncak kurulumu, nakliyesi ve sivil animatörü kiralama hizmetlerimize dahildir. Engelli parkurun kurulumu yaklaşık 30 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Parkurun içerisinde bulunan engelleri aşarak oyunu ilk tamamlayan oyunun galibi olmaktadır.

Engelli parkurun kurulumu İzmir Organizasyon firmamızın profesyonel ekibi tarafından tamamlanmaktadır. Eğlence ve rekabet dolu anların yaşandığı oyun parkurunda

Engelli Oyun Parkurunun Ölçüleri

  • Uzunluk: 15 metre
  • Genişlik: 5 metre
  • Yükseklik: 4 metre

Engelli Parkur Güvenli Bir Oyuncak Mıdır?

Engelli oyun parkuru tamamen şişme bir zeminden oluşmaktadır. Yine oyun parkurunun içerisinde bulunan engellerde şişme olduğundan herhangi bir güvenlik sorunu oluşturmamaktadır. Çevresi kapatılmış olan şişme oyuncağın başında bir sivil animatör bulunmaktadır.

Oyun Parkurunun Kurulumu Nasıldır?

Engelli parkurun kurulumu için organizasyon alanının en geniş ve en düz mekanı gereklidir. Böylece parkur hem daha dayanıklı hem de daha güvenilir olur. Rulo halinde olan parkur alana yerleştirilir ve açılır. Elektrik bağlantıları yapılarak şişirme işlemine başlanır. Şişirme işlemi yaklaşık olarak 15 dakika sürer. Yaklaşık 30 dakika sonunda kurulum tamamlanmış olur.

İzmir Organizasyon Firmamızdan Talep Edebileceğiniz Diğer Hizmetler

  • Animasyon Ekibi Kiralama
  • Ses Sistemi Kiralama
  • Çadır ve Gölgelik Kiralama
  • Ekipman Kiralama
  • Sunucu ve Mc Show
  • Animasyonlu Yiyecekler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir