Mekanik Gladyatör

Mekanik Gladyatör Kiralama

Mekanik gladyatör kiralama, organizasyonlarınızda tercih edebileceğiniz eğlenceli şişme oyun parkurlarından birisidir. İzmir Organizasyon firması olarak mekanik gladyatör ve şişme oyuncak kiralama hizmetini İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin dört bir noktasına ulaştırıyoruz.

15 yılı aşkın organizasyon tecrübesi ile bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yapan İzmir Organizasyon şirketimiz, siz değerli müşterilerimize, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyor. Açılış organizasyonu, şenlik organizasyonu, piknik organizasyonu, doğum günü organizasyonu, okul şenlikleri ve daha birçok etkinliğinizde İzmir Organizasyon firmamıza ulaşabilir, şişme oyun parkurları ve organizasyonlarımızla ilgili bilgi almak için www.izmirorganizasyon.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Mekanik Gladyatör Kiralama

Mekanik gladyatörün kurulumu için düz bir zemine ihtiyaç vardır. Yetişkin şişme oyun parkurlarından biri olan mekanik gladyatörde 6 kişi aynı anda oynayabilir ve sistem operatörümüz tarafından yönetilmektedir. Operatörümüz uzaktan kumandalı sistemle şişme oyun parkurunu kontrol etmektedir.

Wipeout olarak da bilinen mekanik gladyatörde arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Sağa ve sola otomatik olarak hareket eden mekanik gladyatörün sopaları oyun içerisinde zorlu anlar yaşatmaktadır. düşmeden ayakta kalabilmek hedeflenmektedir. Şişme oyun parkurunun nakliyesi, kurulumu ve başında görevli 1 sivil animatör oyun parkuru kiralama hizmetine dahildir.

Türkiye’nin dört bir noktasına ulaştırdığımız şişme oyuncaklarımız ve organizasyon hizmetlerimizle İzmir Organizasyon ekibi olarak yanı başınızdayız. Şirketimizin hemen yanında bulunan İzmir Organizasyon depomuzdan temin ettiğimiz kendimize ait şişme oyun parkurlarını dilediğiniz tarihte sizlere ulaştırıyoruz.

Şişme Oyun Parkurunda Nasıl Oynanır?

Şişme oyun parkurunda amaç ayakta kalabilmektedir. Operatör tarafından hareket ettirilen ve pvc maddeden üretilmiş yumuşak sopalar sağa ve sola hareket ettirilir. Oyun parkurunda sopaların hareketiyle zıplanır. Mekanik gladyatörün çevresi şişme bir alanla kapatılmış ve yine zemini de yumuşak ve şişme bir oyuncaktır.

Şişme Oyun Parkurunun Kurulumu Nasıldır?

Organizasyon mekanının en geniş ve en düz alanı bu oyun parkuru için seçilir. Parkur yere serildikten sonra uzatma kablolarla elektrik bağlantısı yapılır. Yaklaşık 30 dakikalık bir şişirme işleminden sonra zemine halatlar yardımıyla sabitlenir.

İzmir Organizasyon Firmamızdan Talep Edebileceğiniz Hizmetler

Mekanik Gladyatör” yazısında 2 düşünce

  1. Pingback: Bungee Run Kiralama İzmir Bungee Run Şişme Oyuncak Kiralama

  2. Pingback: Balon Futbolu Kiralama İzmir Şişme Oyun Parkuru Kiralama Balon Futbolu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir