Dev Combo

Dev Combo

Dev combo ile birkaç oyun parkurunu bir kerede kiralayabilirsiniz. Dev kombo içerisinde kaydırak, tırmanma dağı, top havuzu , zıpzıp, trambolin ve birçok seçenek ile misafirlerinize eğlenceli anlar yaşatabilirsiniz. İzmir Organizasyon olarak Dev combo trambolin kiralama hizmetini yerinde profesyonel olarak yapmaktayız. Dev combo şişme oyun parkı için hemen bizimle iletişime geçin.

Dev Combo Nasıl Oynanır, Kaç Kişiliktir?

İçerisinde bulunan kaydırak, tırmanma piramidi, top havuzu, zıpzıp ve trambolinle çocuklar çeşitli aktiviteler yapar, oyunlar oynarlar. Aynı anda 20 çocuk rahatlıkla oyun oynayabilirler.

Hangi Yaş Grubu İçin Uygundur?

5 – 15 yaş arası çocuklar için uygun bir şişme oyun parkurudur.

Dev Combonun Ebatları, Boyutları Nedir?

8x7x13 metre ebatlarındadır. (Genişlik, yükseklik ve uzunluk)

Ortalama Elektrik Tüketimi Ne Kadardır?

4 adet 1500 kw gücünde motor ile çalışır.

Dev Combonun Kurulumu Nasıldır?

Dev combo, hacmi büyük olan, geniş alana ihtiyaç duyulan bir şişme çocuk oyuncağıdır. Zeminin kuru ve düz olmasına özen gösteren ekibimiz, parkurun elektrik bağlantılarını güvenli bir şekilde kurduktan sonra, parkuru hazır hale getirir. Güvenlik amacıyla zemine çekilen halatlar, şişme parkurun 6 köşesine halatla bağlanır. Kurulumun tamamı 1 saat sürmektedir.

Kiralama Fiyatına Dahil Olan Hizmetler?

Parkurun nakliyesi, kurulumu ve aktivite boyunca başında görevlendirilen 1 animatör, parkur kiralama fiyatına dahildir.

Dev Combo Güvenli Bir Oyuncak Mıdır?

Güvenli bir oyuncaktır. Şişme oyuncaklarımız % 100 pvc maddeden üretilir. Organizasyon öncesi sağlamlığını kontrol etmek için, ekibimiz parkuru şişirir, aktiviteye hazır hale getirir. Rüzgar, yağmur gibi olumsuz hava koşulları da baz alınarak, şişme oyun parkurumuz, zemine sabitlenir. Ani elektrik kesintilerinde ise, hava önce parkurun içinde bulunan özel hava odalarından boşalmaya başlar. Bu esnada animatörümüz çocukları parkurdan uzaklaştırır, güvenli bir ortam sağlamış olurlar.